ارتقا در فضاهای آموزشی

ارتقا در فضاهای آموزشی

مطالب عمومی
ارتقا در فضاهای آموزشی

مدیرکل تربیت ‌بدنی وزارت‌ آموزش‌ و پرورش ‌اظهار داشت رفع مشکلات حوزه آموزش ‌و پرورش به همکاری مردم و مسئولان نیازمند می باشد.

حسین بابویی در مراسم بازگشایی متمرکز مدارس استان اظهار کرد: تعلیم و تربیت یکی از مهمترین مباحث برای رشد و توسعه هر کشور است.
 
وی ادامه داد: در حال حاضر شاهد وجود مشکلاتی در بخش آموزش و پرورش هستیم‌که امیدواریم با حمایت مسئولان و همکاری مردم به سرعت مرتفع شوند.
 
این مسئول تصریح کرد: آموزش‌ و پرورش یکی از حوزه‌هایی است ‌که همواره مورد توجه مقام معظم رهبری قرار داشته و ایشان تاکید زیادی بر توسعه زیرساخت‌های این حوزه دارند.
 
بابویی ‌گفت: باید تلاش زیادی برای ‌آموزش‌وپرورش نسل‌های ‌آینده‌ صورت بگیرد چون اداره ‌آینده‌ کشور به دست کودکان و نوجوانان امروز است.
 
 وی توضیح داد: آموزش و پرورش به دلیل پیچیدگی روابط، تعاملات، تغییر عوامل محیطی و سازمانی مستلزم رعایت ملاحظات مختلفی است ‌که باید از سوی مسئولان و کادر آموزشی مورد توجه قرار گیرد.
 
مدیر کل تربیت‌بدنی وزارت ‌آموزش ‌و پرورش با اشاره به اینکه با همکاری همه‌جانبه دستگاه‌های اجرایی نتایج مثبتی در جهت ارتقای فضاهای‌ آموزشی حاصل می‌شود، گفت: تمامی افراد باید به‌ منظور ارتقای سطح فضای تحصیلی به آموزش‌ و پرورش‌کمک‌ کنند.

شما هم نظر دهید

ما را دنبال کنید