آموزش ابزارهای تولید محتوا با هوش مصنوعی و مدیریت آن

آموزش ابزارهای تولید محتوا با هوش مصنوعی و مدیریت آن

مطالب عمومی
آموزش ابزارهای تولید محتوا با هوش مصنوعی و مدیریت آن

ظهور چت جی پی تی در عصر مدرن امروزی، باعث شد هوش مصنوعی به شکلی کاربردی در اختیار عموم قرار بگیرد و قابلیت‌های پرشمار آن با سرعت سرسام‌آوری همه را شگفت‌زده کرد.

یکی از مهم‌ترین قابلیت‌های ابزارهای هوش مصنوعی مولد، تولید محتواست. تولید محتوا با هوش مصنوعی هم متن را شامل می‌شود و هم تصویر را. شما با در اختیار داشتن یک ابزار هوشی مصنوعی مناسب، می‌توانید در زمینه‌های علمی، ادبی، بازاریابی و تبلیغاتی، اداری و به هر شکل ممکن تولید محتوا کنید.
 

هوش مصنوعی تولید محتوا چیست؟

یک ابزار هوش مصنوعی زاینده یا مولد، ابزاری است که می‌تواند با زبانی شبیه به زبان انسان با کاربرانش گفتگو و درخواست‌های آن‌ها را عملی کند. یکی از رایج‌ترین و کاربردی‌ترین ابزارهای هوش مصنوعی مولد، تولید محتواست.
 

ابزارهای تولید متن با هوش مصنوعی

قبل از این‌که به بررسی‌های اختصاصی هر ابزار بپردازیم، ابتدا خلاصه‌ای مختصر و فوری از برترین تولیدکننده‌های محتوای رایگان در بازار، به همراه نقاط قوت کلیدی آن‌ها آورده شده است، بنابراین می‌توانید یک نمای کلی از ابزارهای هوش مصنوعی مختلف در اختیار داشته باشید:
 
Copy.AI: بهترین تولید کننده محتوای هوش مصنوعی رایگان در بازار، که به شما برای تولید پرامپت‌های عمیق و تولید هر نوع محتوای مناسب با لحن برندتان، آزادی عمل می‌دهد.
 
ChatGPT: مشهورترین و پراستفاده‌ترین ابزار هوش مصنوعی فعلی جهان، برای تولید محتوا نیز گزینه‌ای ایده‌آل است و رابط کاربری بسیار آسانی هم دارد.
 
Rytr: ده‌ها مورد استفاده دارد، بیش از 20 لحن و بیش از 30 زبان مختلف را پشتیبانی می‌کند. یک گزینه ایده‌آل برای تولید مطالب خلاصه و مختصر، و نیز بهبود محتوای موجود است.
 
Writesonic: بهترین انتخاب برای به‌روز‌رسانی محتوای قدیمی با جدیدترین اطلاعات و کلمات کلیدی مرتبط و پرحجم است.
 
Japser AI: بهترین ابزار نوشتاری هوش مصنوعی است که هفت روز استفاده آزمایشی رایگان دارد و بیش از 50 قالب آماده تولید کپی و محتوا.
 
Smart Copy: یک ابزار ایده‌آل برای کپی‌رایترهای باتجربه که می‌خواهند در زمان صرفه‌جویی کنند. دستورالعمل‌ها و توضیحات محصول شما را در چند ثانیه به کپی با کیفیت بالا تبدیل می‌کند.
 
ZIGAP: ابزار تولید محتوای فارسی هوش مصنوعی است که قابلیت پشتیبانی از فرمان‌های صوتی را هم دارد. و در ایتدا ۱۰۰ انرژی رایگان دریافت خواهید کرد.
 

آیا تولیدکنندگان متن رایگان هوش مصنوعی دقیق هستند؟

حقیقتا هیچ تفاوتی بین برنامه‌های رایگان و پولی از نظر دقت وجود ندارد. ما تمام 7 ابزار نوشتن هوش مصنوعی در لیست خود را با استفاده از برنامه‌های رایگان و اشتراکی آن‌ها به طور کامل آزمایش کرده‌ایم و هیچ تفاوت قابل‌توجهی در کیفیت یا دقت متن تولید شده وجود ندارد.
 

ابزارهای رایگان تولید محتوا با هوش مصنوعی

Copy.AI: ابزار رایگان تولید محتوای هوش مصنوعی در بازار
Copy AI بهترین ابزار کپی‌نویسی رایگان هوش مصنوعی در بازار و بسیار انعطاف‌پذیر است. در حالی که بیشتر ابزارها به موارد استفاده از پیش تعیین‌شده متکی هستند، Copy AI به شما امکان می‌دهد دستورالعمل‌های ابزار را با جزئیات تایپ تا هر نوع متنی را از محتوای طولانی گرفته تا کپی جذاب و جذاب برای تبلیغات پولی تولید کنید.
 
علاوه بر این، Copy AI به شما امکان می‌دهد نسخه‌ای همسو با صدای برند شما ایجاد کنید. می‌توانید راهنمای سبک، مقالات موجود، موفق‌ترین کمپین‌های پولی و سایر محتواها را آپلود کنید و این ابزار صدای برند شما را تجزیه و تحلیل و به طور خودکار آن را بر روی هر متنی که تولید می‌کند اعمال می‌کند.
 
 
 
ChatGPT: ابزاری ساده و فراگیر برای تولید محتوا
ChatGPT کاربردهای عمومی فراوانی دارد و نمی‌توان آن را یک ابزار اختصاصی تولید محتوا دانست، اما کیست که نداند ChatGPT بود که عرصه را برای دیگر ابزارها گشود و توانست با یک زبان شبه‌انسانی، به تولید محتوا بپردازد؟
 
کار با ChatGPT بسیار ساده است؛ کافی است دستور یا پرامپت خود را به شکلی دقیق و گویا در آن تایپ کنید تا این ابزار محتوای مورد نیاز شما را تامین کند.این محتوا می‌تواند یک مقاله تخصصی، یک شعر، یک داستان کوتاه، یک پست وبلاگ و یا حتی پست اختصاصی اینستاگرام باشد.
 
 
 
Rytr: ده‌ها مورد استفاده و پشتیبانی از 30 زبان مختلف
Rytr یکی دیگر از نویسندگان رایگان هوش مصنوعی با قابلیت‌های عالی است. کار با این ابزار بسیار شهودی است و ده‌ها مورد استفاده داخلی برای انواع مختلف متن دارد؛ بنابراین می‌توانید در چند ثانیه شروع به کار کرده و ایده‌های محتوا، طرح کلی، وبلاگ‌ها، نامه‌های اداری، متن آگهی تبلیغاتی، شرح شغل و موارد دیگر را تولید کنید.
 
چیزی که در مورد Rytr منحصر‌به‌فرد است، این است که می‌تواند به شما کمک کند کلمات کلیدی را برای موضوعاتی که می‌خواهید پوشش دهید را ایجاد کنید. مسلما Rytr به اندازه ابزارهای تخصصی برای یافتن کلمات کلیدی دقیق نیست، اما به اندازه کافی خوب است تا اطمینان حاصل شود که برای کلمات کلیدی مرتبط و با حجم بالا برای هر موضوعی رتبه‌بندی می‌کنید.
 
 
 
Writesonic: انتخابی عالی برای به‌روزرسانی مطالب قدیمی
Writesonic یک تولید‌کننده محتوا با هوش مصنوعی با برنامه رایگان آنلاین است که به شما امکان می‌دهد تا 10000 کلمه در ماه تولید کنید. این ابزار مبتنی بر GPT3.5 است، بنابراین بر روی میلیاردها محتوا آموزش دیده است و می تواند تقریبا هر نوع متنی را تولید کند.
 
مانند Copy AI، Writesonic به شما امکان می‌دهد چیزی فراتر از دستورالعمل‌های ساده ارائه دهید. می‌توانید کلمات کلیدی پرطرفدار، داده‌های آماری، دستورالعمل‌های برند و حتی محتوای با بهترین عملکرد را بارگذاری کنید. از همه این‌ها برای اطمینان از این‌که محتوای تولید شده متناسب با لحن برند است، از اولویت‌های سبک شما پیروی و از اصطلاحات مناسب استفاده می‌کند.
 
 
 
Japser AI: ابزار پیشرو در حوزه تولید محتوا با هوش مصنوعی
اگر یک آژانس تولید محتوا یا وبلاگ‌نویسی هستید که به دنبال تولیدکننده محتوای سئویی قابل اعتماد است، «جسپر» ابزار ایده‌آل شماست. این ابزار مجموعه‌ای قوی از ویژگی‌های طراحی شده برای ایجاد محتوای سئویی را برای شما فراهم می‌کند.
 
چیزی که این ابزار را از سایر ابزارهای تولید محتوای هوش مصنوعی متمایز می‌کند، حالت Boss Mode آن است؛ یک ویژگی پیشرفته که فقط از طریق برنامه حرفه‌ای و پولی آن در دسترس است. با Boss Mode، می‌توانید لحن، سبک و صدای محتوا را طوری تنظیم کنید که با دستورالعمل‌های برندتان هماهنگ شود.
 
 
 
Smart Copy: ابزار ایده‌آل برای کپی‌رایترهای باتجربه
Smart Copy یک ابزار کپی‌نویسی رایگان هوش مصنوعی است که به شما امکان می‌دهد صفحات فرود، پاپ‌آپ‌ها، بنرها، ایمیل‌های بازاریابی و تبلیغات گوگل را برای کمپین‌های خود در یک چشم به هم زدن ایجاد کنید.
 
این ابزار ده‌ها قالب مختلف برای تولید تقریبا هر نوع کپی دارد، بنابراین از طریق آن می‌توانید بلافاصله شروع به کار کنید. چیزی که ما در مورد الگوهای Smart Copy دوست داریم، سطح جزئیات آن‌هاست. برای مثال، اگر صفحه فرود را انتخاب کنید، از شما خواسته می‌شود که مزایا و ویژگی‌های اصلی موضوع و همچنین اطلاعات کلی در مورد موضوع را فهرست کنید.
 
بزرگترین نقطه ضعف Smart Copy این است که به شدت به ورودی کاربر متکی است. شما باید دانش مناسبی در زمینه کپی‌نویسی داشته باشید و باید بدانید که چگونه دستورالعمل‌های هوش مصنوعی را به درستی بنویسید، در غیر این صورت، کپی خشکی ایجاد می‌کند که اغلب تکراری است.
 
ZIGAP: ابزار فارسی تولید محتوای هوش مصنوعی با پشتیبانی از فرمان صوتی
زیگپ یک ابزار تولید محتوای مبتنی بر هوش مصنوعی فارسی است که می‌توانید با تایپ کردن پرامپت‌های دقیق یا به عبارتی درخواست‌های مورد نظر، از آن بخواهید برای شما انواع مختلف متن‌های ادبی، علمی، تبلیغاتی و بازاریابی و پست‌های وبلاگی و رسانه‌های اجتماعی تولید کند.
 
زیگپ یه دستیار هوشمند برای شماست. یکی از مزایای ZIGAP به نسبت ابزارهای پیشین این است که قابلیت دریافت فرمان صوتی فارسی دارد و می‌توانید علاوه بر متن، با آن تصویر هم تولید کنید. شما با ارائه یک درخواست می‌توانید در موضوعات مختلف از دستیار هوش مصنوعی یعنی زیگپ بهره‌مند شوید. مزیت دیگر زیگپ آن است که هم از طریق نسخه وب و نسخه‌های اندروید، iOS برای کاربران در دسترس می‌باشد و می‌تواند یک گزینه سریع با رابط کاربری آسان و امکانات زیاد برای تولید محتوا باشد.

شما هم نظر دهید

ما را دنبال کنید