آشنایی با پنج مزیت مهم آموزش مجازی

آشنایی با پنج مزیت مهم آموزش مجازی

مطالب عمومی
آشنایی با پنج مزیت مهم آموزش مجازی

شرکت در کلاس های مجازی مزایای بسیاری دارد. اگر شما یا فرزندتان به این گزینه علاقه دارید، در این مطلب فقط به پنج مورد از مزایای یادگیری آنلاین نگاهی خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

کلاس های مجازی مزایای بسیاری دارند. به خصوص در دوران فراگیری کرونا، کلاس های آنلاین و آموزش مجازی طرفداران بسیاری پیدا کرده است. در ادامه به برخی از مزایای مهم آموزش مجازی خواهیم پرداخت.
 

1. انعطاف پذیری

 
بدون آموزش آنلاین، یک برنامه 8-3 سنتی وجود ندارد. دانش آموزان این توانایی را دارند که در زمان و مکانی که می خواهند یاد بگیرند. برای دانش‌آموزانی که درگیر ورزش، کار یا مسئولیت‌های خانوادگی هستند، خوب است که بتوانند بر اساس برنامه منحصر به فرد خود برای یادگیری برنامه‌ریزی کنند. در حالی که سختگیری و زمان مورد نیاز برای مدرسه مجازی با آنچه در یک محیط سنتی انتظار دارید مطابقت دارد، شما برنامه خود را انتخاب می کنید.
 
 
 

2. توجه یک به یک

 
گاهی اوقات در اتاقی با 30 دانشجو یا بیشتر، جلب توجه یک به یک روی موضوعات خاص دشوار است. در یک کلاس آنلاین خود گام، دانش‌آموزان می‌توانند در مورد موضوعاتی که به کمک نیاز دارند، کمک‌های فردی دریافت کنند. دانش آموزان این قدرت را دارند که تعیین کنند چه زمانی آن توجه تخصصی را دریافت می کنند. معلمان ما بر ارتباطات خوب تمرکز می کنند تا فرصت هایی را برای توجه متمرکزی که همه دانش آموزان سزاوار آن هستند فراهم کنند.
 
 
 

3. اعتبارات از دست رفته را بازیابی کنید یا جلو بروید

 
آموزش آنلاین یک گزینه عالی برای دانش آموزانی است که نیاز به تشکیل کلاس دارند یا برای دانش آموزانی که می خواهند پیشرفت کنند. صرف نظر از وضعیت دانش آموز، معلمان ما می خواهند ببینند که هر دانش آموزی موفق می شود. مدرسه مجازی به دانش آموزان انعطاف پذیری و گزینه های مورد نیاز برای فارغ التحصیلی را ارائه می دهد. در Achieve Virtual، دانش‌آموزان می‌توانند به سمت دیپلم عمومی، ایندیانا Core 40 یا دیپلم افتخارات آکادمیک کار کنند. دانش‌آموزان حتی می‌توانند دوره‌های اعتباری دوگانه را بگذرانند، که به آنها امکان می‌دهد در حین گذراندن دوره‌های دبیرستان، اعتبار کالج را کسب کنند.
 

4. برای کالج و شغل آماده شوید

 
یادگیری آنلاین مهارت های قرن 21 را به دانش آموزان می آموزد که به آنها در زندگی بعد از دبیرستان کمک می کند. مدیریت زمان، مهارت های همکاری آنلاین، تحقیق و آماده شدن برای دوره های آنلاین آینده در کالج را بیاموزید. مدرسه مجازی می تواند گزینه بسیار خوبی برای کمک به دانش آموزان برای موفقیت مداوم پس از دبیرستان باشد.
 
 
 

5. خود گام

 
از آنجایی که دوره‌های آنلاین به صورت خودکار برگزار می‌شوند، دانش‌آموزان پس از تسلط خود به هر واحد می‌روند، نه پس از تاریخ خاصی در تقویم. دانش آموزانی که ممکن است نیاز داشته باشند زمان بیشتری را برای درس اختصاص دهند، می توانند این کار را انجام دهند. دانش‌آموزان همچنین می‌توانند از طریق محتوا و مهارت‌هایی که قبلاً تسلط داشته‌اند، سریع‌تر حرکت کنند. هیچ سخنرانی اجباری وجود ندارد که دانش آموزان بدون توجه به دانش قبلی خود باید در آن شرکت کنند. در محتوا با کمک معلم خود با سرعتی که مناسب شماست حرکت کنید.
 
منبع : https://achievevirtual.org/

شما هم نظر دهید

ما را دنبال کنید