آموزش سازمانی چیست

آموزش سازمانی چیست

مطالب عمومی
آموزش سازمانی چیست

آموزش از عوامل بسیار موثر در تغییر رفتار و ارتقاء مهارت منابع انسانی می باشد. که در این مطلب تعریفی کلی از آموزش سازمانی را به شما عزیزان ارائه می دهیم. با ما همراه باشید.

آموزش يكي از موثرترين عوامل در تغيير رفتار و ارتقاء مهارت منابع انساني است. برای توسعه منابع انسانی لازم است که سرمایه گذاری مستمری انجام شود. سازمان ها معمولاً برای ارتقاء منابع انسانی خود از استراتژی های متنوعی استفاده می کنند، این استراتژی ها تضمین می کند که سازمان برای کارکنان خود فرصت توسعه مهارت ها و دانش در سطوح شایستگی و توانمندی هایشان را در قالب آموزش سازمانی فراهم می نماید.
در مراکز آموزش سازمانی با هدف ارائه مشاوره و خدمات مناسب آموزشي به کليه سازمانها و شرکت هاي دولتي و خصوصي امكان تدوين سرفصل آموزشي متناسب با نيازهاي هر سازمان، تأمين پكيج‌هاي آموزشي مناسب براي هر دوره يا سمينار، توجه به محدوديت زماني كاركنان و هماهنگي با مدرسان متناسب با زمان‌هاي مورد نظر سازمان، امکان برگزاري دوره‌ها و سمينارهاي آموزشي در محل مرکز يا در محل سازمان و استفاده از اساتيد حرفه‌اي و متخصصان با سابقه جهت تدريس و انتقال تجربيات تخصصي آنان مهیا می گردد.

شما هم نظر دهید

ما را دنبال کنید